Novinky

22.11.06 - Commander Systems v novém českém filmu

V těchto dnech přichází do našich kin nový český film „Po hlavě do prdele". Režisér Marcel Bystroň a jeho tým skupiny koproducentů vsadili nejen na známé tváře českých herců (Nela Boudová, Ondřej Vetchý, Petr Jákl, Jiří Mádl…), ale i současnou oblibu akčních snímků a neotřelý příběh, a tak vznikl film, který se nepodobá žádnému ze snímků novodobé české kinematografie. Podle slov samotného režiséra je to příběh o modelu současné rodiny a vychází z autobiografických prvků převyprávěných tak, aby diváka zbytečně nedeptaly.

Hlavní hrdina tohoto filmu, kterého skvěle ztvárňuje Ondřej Vetchý, při svém pátrání hojně využívá produktů systému Commander, zejména vyhledávání polohy a trasy vozidla včetně časových a dalších údajů. Zveme tedy tímto všechny zájemce o bližší poznání a pochopení funkčnosti systému do našich kin. Jak systém Commander funguje v praxi mají tak všichni možnost shlédnout na vlastní oči od 22.listopadu, kdy proběhne v Palace Cinemas Nový Smíchov slavnostní premiéra.

Více informací o filmu samotném naleznete na www.pohlavedoprdele.cz, kde jsou publikovány další oficiální informace, dějové linie filmu, úryvky z filmu, fotografie a plakáty ke stažení.